XE & Współpraca

Działamy na polskim rynku już od ponad 20 lat!

To lata liczone od dnia rozpoczęcia działalności w 2003 roku, wtedy jeszcze pod nazwą Xeropartner. Jednak, aby być w stu procentach słownym, powinniśmy powiedzieć, że działamy na polskim rynku od prawie 30 lat! Skąd ta rozbieżność? Zgodnie uważamy, że najważniejsze nie są lata pracy pod jednym szyldem, ale całość doświadczenia w danym obszarze. A nasza przygoda z profesjonalnym sprzętem biurowym sięga aż 1998 roku. To właśnie wieloletnia pasja i zaangażowanie w dziedzinie sprzedaży i serwisu sprzętu biurowego, dały początek nowej działalności – obecnie pod nazwą XE.

Wszystko, czego potrzebuje Twoja firma

XE to wielofunkcyjne, najwyższej jakości urządzenia dla firm, lecz nie tylko. Dbamy o maksymalną wygodę klienta, dlatego oferujemy nie tylko produkty, ale także projektujemy najkorzystniejsze rozwiązania i wdrażamy je od podstaw.

Na kompleksową usługę firmy XE składa się:

Co więcej? Jesteśmy znani z fachowej obsługi na każdym etapie współpracy. Wszystko po to, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Doskonale znamy się na swojej pracy, dlatego potrafimy przezwyciężyć wiele napotkanych trudności.

Rozwiązania stworzone dla doskonałej pracy biurowej

Mamy wszystko, czego potrzebujesz, by działać jeszcze efektywniej! Tworzymy znakomite środowiska dla pracy biurowej w taki sposób, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał tkwiący nawet w pozornie łatwych czynnościach. Bo przecież wszystko można usprawnić, prawda? Właśnie z takiego założenia wychodzimy w XE, dlatego znajdziesz u nas dosłownie wszystko, czego potrzebujesz.

Urządzenia wielofunkcyjne | Serwis | Naprawa | Wynajem

Od standardowych urządzeń wielofunkcyjnych, aż po niezwykle profesjonalne sprzęty produkcyjne – w XE specjalizujemy się w rozwiązaniach dla niemal wszystkich branż. Co więcej, do każdego zlecenia podchodzimy całkowicie indywidualnie, aby maksymalnie usprawnić wykonywanie codziennych czynności. Całościowo wyposażamy biura w drukarki, kopiarki, skanery, niszczarki, a także urządzenia wielofunkcyjne czy wielkoformatowe. A wszystko to z pełną opieką serwisową!

Powiedz nam, czego potrzebujesz, a specjalnie dla Ciebie przygotujemy kompleksową ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu!

Scroll to Top