Urządzenia wielkoformatowe

RICOH IM CW2200 / RICOH IP CW2200

Niezwykle zaawansowane urządzenia wielkoformatowe, które doskonale sprawdzą się w biurach projektowych, architektonicznych oraz w firmach zajmujących się grafiką i dokumentacją techniczną. Oba modele zaprojektowano z myślą o szybkim, precyzyjnym drukowaniu wysokiej jakości rysunków CAD, planów budowlanych, dużych plakatów oraz innych dokumentów w formatach A1 i A0. Automatyczny podajnik papieru z rolki, druk dokumentów o długości do 33 metrów, zaawansowana technologia tuszu odpornego na wodę, doskonała spójność kolorów czy niezwykle intuicyjny panel dotykowy to tylko niektóre z doskonałych zalet tych urządzeń. RICOH IM CW2200 / RICOH IP CW2200 spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników spośród wielu sektorów i branż.

MP W6700SP

To bardzo profesjonalne, monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne, sprawdzi się idealnie w biurach o średnich i niższych wymaganiach. Zostało zaprojektowane z myślą o branży CAD i innych aplikacjach wymagających precyzyjnego druku wielkoformatowego. Urządzenie oferuje drukowanie z prędkością 6,7 stron na minutę w formacie A1 (poziomo), zapewniając szybki i niezawodny wydruk w wysokiej rozdzielczości 600 x 600 dpi. Dzięki rozbudowanemu, kolorowemu panelowi VGA LCD, obsługa jest intuicyjna i prosta, pozwalając na łatwe konfigurowanie obiegu dokumentów i ustawianie skrótów. Dodatkowo, MP W6700SP obsługuje szeroki zakres formatów plików, w tym HP-GL, HP-GL2, TIFF, JPEG, PostScript, PDF oraz Microsoft Office, a także szereg bardzo rozbudowanych aplikacji.

MP W7100SP / MP W8140SP

Ricoh MP W7100SP i MP W8140SP to profesjonalne urządzenia wielkoformatowe, idealne dla firm zajmujących się CAD i PFP, które potrzebują szybkich i precyzyjnych wydruków. MP W7100SP drukuje z prędkością 10 stron A1 na minutę, podczas gdy MP W8140SP osiąga prędkość 14 stron A1 / minutę, co znacząco zwiększa wydajność pracy. Oba modele w serii wyposażono w zaawansowany skaner kolorowy, który umożliwia skanowanie dokumentów bezpośrednio na e-mail, USB/SD lub do cyfrowego archiwum jako przeszukiwalne pliki PDF. Dzięki intuicyjnemu, dużemu panelowi LCD, praca z tymi modelami jest prosta i wygodna. Urządzenia obsługują różne formaty plików, w tym HP-GL, HP-GL/2, TIFF oraz PDF. Ponadto MP W7100SP i MP W8140SP wspierają wydruki plików DWG i DXF.

Scroll to Top