Urządzenia wielofunkcyjne

IM350 / IM350F*

To monochromatyczne, wielozadaniowe urządzenie A4 niewielkich rozmiarów z łatwością automatyzuje codziennie wykonywane czynności. A wszystko to dla jeszcze większej wygody i oszczędności czasu. Z tego względu doskonale sprawdzi się w małych i średnich firmach, gdzie codziennie przetwarzana jest znaczna ilość dokumentów w wielu różnych formatach i wariantach. Urządzenie jest niezwykle wydajne i łatwe w obsłudze, a ponadto wymieniając główne cechy, nie sposób pominąć doskonałej szybkości drukowania oraz skanowania. Co więcej, pracę ułatwiają takie udogodnienia, jak możliwość zarządzania urządzeniem z poziomu sprzętów mobilnych czy z chmury.

RICOH IM370 / IM 370F*

Urządzenie stworzone do szybkiej i nieprzerwanej pracy biurowej, gdzie równie często wszechstronność ma kluczowe znaczenie. Z tego względu, innowacyjna technologia obsługi formatu A3 została skutecznie zamknięta w urządzeniu o wymiarach odpowiadających A4. Jednak kompaktowość i wielozadaniowość IM 370 oraz IM 460 to nie jedyne zalety warte uwagi. Niezwykle niskie koszty eksploatacji sprawiają, że urządzenie jest tanie w utrzymaniu, a przy tym szybkie i wydajne. Ponadto maksymalne bezpieczeństwo i płynny przepływ pracy, gwarantuje dostęp do najnowszych rozwiązań opartych na chmurze. Jest to zatem idealne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

RICOH IM 460F

Bardzo kompaktowe, monochromatyczne urządzenie A4, które wprowadza nową, niezrównaną jakość do codziennej pracy biurowej. Dzięki zaawansowanym funkcjom zarządzania środowiskiem pracy, automatyzuje rutynowe zadania, oszczędzając czas i tym samym zwiększając wydajność. Idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm, gdzie potrzebny jest niezawodny sprzęt do zarządzania dużą ilością dokumentów, również w formacie A3. Szybkość drukowania i skanowania naprawdę imponuje, a łatwa obsługa sprawia, że praca staje się przyjemnością. Dodatkowo, IM 460F zapewnia możliwość zdalnego zarządzania i integracji z chmurą dla jeszcze większej elastyczności i bezpieczeństwa pracy.

RICOH IM 550F

To wszechstronne i niezawodne urządzenie wielofunkcyjne A4, które idealnie wpasowuje się w potrzeby dynamicznych biur i małych przedsiębiorstw. Dzięki zaawansowanej technologii i intuicyjnemu interfejsowi, z łatwością automatyzuje codzienne zadania, oszczędzając czas, a także zwiększając produktywność. Ponadto rozbudowany panel sterujący zapewnia dostęp do aplikacji wspierających pracę. Imponująca szybkość drukowania i skanowania oraz możliwość zarządzania z poziomu urządzeń mobilnych i chmury sprawiają, że praca jest jeszcze efektywniejsza. Niskie koszty eksploatacji i niezawodność to dodatkowe atuty, które czynią IM 550F doskonałym wyborem dla biur.

RICOH IM600F

Jeszcze większe możliwości dla niezwykle dynamicznej pracy biurowej. Ricoh IM 600F to mocno zaawansowane urządzenie wielofunkcyjne A4, idealne dla intensywnej pracy biurowej. Dzięki nowoczesnym technologiom, oferuje szybkie i niezawodne drukowanie, skanowanie oraz kopiowanie dokumentów, co znacząco usprawnia codzienną pracę. Co więcej, intuicyjny interfejs użytkownika oraz możliwość zarządzania z poziomu urządzeń mobilnych i chmury to gwarancja dopasowania do potrzeb. Na szczególną uwagę zasługuje inteligentny panel operacyjny, który wspiera profesjonalne oprogramowania do zarządzania drukiem. Jest to zatem bardzo ekonomiczny i wszechstronny wybór.

RICOH IM C300 / IM C300F

Najbardziej kompaktowe, kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A4 w swojej klasie. Ricoh IM C300 i IM C300F zostały stworzone z myślą o nowoczesnych biurach, gdzie kluczowe znaczenie mają wydajność i wszechstronność. Wyposażone w zaawansowaną technologię druku kolorowego, zapewniają żywe i wyraziste wydruki, idealne do profesjonalnych prezentacji. Intuicyjny panel dotykowy umożliwia aktualizację do najnowszych rozwiązań producenta. Ponadto możliwość łatwej integracji z chmurą i urządzeniami mobilnymi umożliwia zdalne zarządzanie dokumentami. Niskie koszty utrzymania i wysoka niezawodność sprawiają, że są to urządzenia niezwykle efektywne w swojej codziennej pracy.

RICOH IMC400F

Zaawansowane, kolorowe urządzenie wielofunkcyjne formatu A4, które łączy w sobie szybkość, wydajność i wszechstronność. Idealne dla zwiększonego zapotrzebowania na druk naprawdę wysokiej jakości, podczas prac biurowych. Dzięki intuicyjnemu panelowi dotykowemu oraz przejrzystemu interfejsowi, obsługa jest prosta i wygodna. Kompatybilny system, możliwość połączenia mobilnego i dostęp do zaplecza w chmurze dają możliwość łatwej integracji urządzenia z wieloma przydatnymi aplikacjami i zaawansowanymi funkcjonalnościami wprost od producenta. Dzięki temu codzienna praca będzie jeszcze bardziej elastyczna i dopasowana do indywidualnych potrzeb konkretnego biura.

RICOH IM C530FB

Łatwe w obsłudze, kolorowe urządzenie o niewielkich rozmiarach i dużej wydajności, które oferuje wiele funkcji dla naprawdę wymagających środowisk biurowych. IM C530FB zaskakuje imponującą szybkością i jakością pracy, dostarczając żywe i precyzyjne wydruki, które z pewnością sprostają oczekiwaniom profesjonalistów. Urządzenie wyposażone jest w zaawansowany panel dotykowy, który ułatwia obsługę i zarządzanie codziennymi zadaniami na wielu płaszczyznach jednocześnie. Dzięki funkcjom skanowania, kopiowania oraz integracji z chmurą i urządzeniami mobilnymi, IM C530FB zapewnia maksymalną elastyczność i wydajność przy stosunkowo niskich kosztach eksploatacji.

RICOH IM 2702

Niezawodne urządzenie wielofunkcyjne A3, które doskonale sprawdza się w różnorodnych środowiskach biurowych – zarówno przy niewielkich, jak i bardziej wzmożonych zadaniach. Zaprojektowane z myślą o maksymalnej wydajności, oferuje szybkie, precyzyjne i wysokiej jakości drukowanie, skanowanie oraz kopiowanie, co przyspiesza realizację codziennych zadań. Intuicyjny panel dotykowy ułatwia obsługę, a możliwość integracji z urządzeniami mobilnymi i chmurą zwiększa elastyczność i dostępność druku z niemal każdego miejsca. IM 2702 posiada również zintegrowany system narzędzi i przydatnych aplikacji, służących m.in. do efektywnego zarządzania dokumentami.

RICOH IM 2500

Nowoczesne, wielofunkcyjne urządzenie A3, stworzone z myślą o niczym nieprzerwanej pracy zarówno w biurach, jak i organizacjach różnego rodzaju. Dzięki zaawansowanej technologii, IM 2500 zapewnia szybkie, a zarazem wysokiej jakości drukowanie, skanowanie oraz kopiowanie dokumentów w dużej ilości. Intuicyjny interfejs, z którego słynie Ricoh oraz możliwość zarządzania urządzeniem z poziomu sprzętów mobilnych i chmury sprawiają, że obsługa jest prosta i wygodna. Wysoka jakość wydruków przy jednoczesnych niskich kosztach eksploatacji czyni model Ricoh IM 2500 doskonałym wyborem dla firm, które cenią sobie jakość, efektywność i elastyczność w zarządzaniu dokumentami.

RICOH IM 3000

To monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne A3 zostało zaprojektowane z myślą o zwiększeniu wydajności pracy w biurach. Dzięki zaawansowanej technologii Ricoh Always Current urządzenie jest zawsze gotowe do działania, oferując intuicyjny panel dotykowy oraz możliwość szybkiej aktualizacji oprogramowania. Kopiarka zapewnia efektywne drukowanie, kopiowanie oraz skanowanie, co sprawia, że codzienne zadania stają się prostsze i bardziej wygodne. IM 3000 wspiera różne formaty papieru oraz gramatury, co czyni je niezwykle wszechstronnym. Dodatkowe funkcje, takie jak obsługa chmury czy połączenia z urządzeń mobilnych, zwiększają jego funkcjonalność i wygodę użytkowania.

RICOH IM 3500

Niezwykle zaawansowane monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne A3, idealne do codziennej i nieprzerwanej pracy nowoczesnych biur. Drukuje, kopiuje i skanuje z dużą prędkością, ale to nie wszystkie zalety tego urządzenia. Dzięki technologii Ricoh Always Current możliwy jest stały dostęp do najnowszych funkcji i aplikacji do efektywnego zarządzania środowiskiem pracy. Urządzenie wspiera rozwiązania chmurowe i zarządzanie dokumentami ze sprzętów mobilnych, co zwiększa jego funkcjonalność. Ponadto niezwykle intuicyjny panel operacyjny wyposażony w aplikację Smart Device Connector, znacząco ułatwiają obsługę. IM 3500 to rozwiązanie, które cechuje niezawodność i jakość.

RICOH IM 4000

Najlepsze w swojej klasie nowoczesne, monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne formatu A3, które łączy wysoką wydajność z bardzo zaawansowanymi funkcjami wprost z wyższej półki. Drukuje z prędkością 40 stron na minutę, a pierwsza strona jest gotowa już po 3,6 sekundy. Dzięki technologii Ricoh Always Current, urządzenie jest zawsze zaktualizowane i gotowe do pracy. Platforma Ricoh Smart Integration umożliwia łatwą i szybką integrację z chmurą, co sprzyja zarządzaniu dokumentami. Ponadto intuicyjny panel oraz spójna aplikacja Smart Device Connector pozwalają na łatwą obsługę z poziomu smartfona. IM 4000 to niezawodność, szybkie skanowanie i szeroki zakres opcji wykańczania.

RICOH IM 5000

Jeszcze bardziej zaawansowane, monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne A3 niż poprzednik w wersji IM 4000. To idealne rozwiązanie dla biur, które codziennie przetwarzają bardzo dużą ilość różnego rodzaju dokumentów. Urządzenie drukuje z imponującą prędkością 50 stron na minutę, a pierwsza strona jest gotowa już po 2,7 sekundy, co jest doskonałym wynikiem. Technologia Ricoh Always Current umożliwia stały dostęp do najnowszych funkcji i aplikacji. Ponadto platforma Ricoh Smart Integration umożliwia łatwą integrację z chmurą, ułatwiając zarządzanie całymi katalogami dokumentów. IM 5000 to niezawodność, wysoka wydajność i nowoczesne technologie w jednym​.

RICOH IM 6000

Profesjonalne, monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne, obsługujące format A3, które zapewnia wyjątkową wydajność w niezwykle dynamicznych środowiskach biurowych. Drukuje z prędkością 60 stron na minutę, a pierwsza strona jest gotowa już w 2,3 sekundy. Urządzenie również wykorzystuje technologię Ricoh Always Current, co pozwala na bieżąco korzystać z najnowszych aplikacji i funkcji. Na szczególną uwagę zasługuje korzystny pakiet aplikacji od Ricoh, dzięki którym możliwe jest m.in. łatwe zarządzanie dokumentami z poziomu chmury czy prosta obsługa z poziomu urządzeń wielu różnorodnych urządzeń mobilnych (Ricoh Smart Integration, Smart Device Connector).

RICOH IM C2010

To inteligentne, kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A3, które zapewnia niezwykłą wydajność i wszechstronność, dzięki zaawansowanej technologii. Drukuje z prędkością 20 stron na minutę i oferuje wysoką jakość wydruków w rozdzielczości 4800 x 1200 dpi. Urządzenie jest wyposażone w intuicyjny panel dotykowy, który umożliwia łatwe zarządzanie funkcjami oraz szybki dostęp do usług chmurowych takich jak SharePoint, Google Drive i Dropbox. Kopiarka IM C2010 wspiera cyfryzację i współdzielenie dokumentów, a dzięki technologii Ricoh Always Current, zapewnia zawsze aktualne oprogramowanie i aplikacje. To idealne rozwiązanie dla małych biur, ale także dużych grup roboczych.

RICOH IM C2510

Kolejne w bogatym portfolio Ricoh, bardzo profesjonalne, kolorowe urządzenie wielofunkcyjne formatu A3, które drukuje zachwyca wysokimi parametrami. Urządzenie wspiera cyfrowe procesy w firmie, oferując bezpieczny druk w zasobach chmurowych oraz dostęp do licznych aplikacji, które wspierają rozbudowane zarządzanie drukiem. Duży, intuicyjny panel operacyjny umożliwia łatwe sterowanie, a technologia Ricoh Always Current zapewnia, że urządzenie zawsze działa na najnowszej wersji oprogramowania. IM C2510 charakteryzuje się również wysoką energooszczędnością i niskimi kosztami eksploatacji, co czyni go idealnym wyborem dla firm dbających o zrównoważony rozwój.

RICOH IM C3010

Profesjonalne i niezwykle zaawansowane urządzenie wielofunkcyjne A3, które idealnie nadaje się do nowoczesnych biur, gdzie praca nabiera tempa. Urządzenie oferuje wysoką jakość druku, kopiowania i skanowania, a dzięki najlepszym rozwiązaniom technologicznym, IM C3010 pozwala na drukowanie w wysokiej rozdzielczości 1200 dpi oraz nieprzerwaną pracę w chmurze. Intuicyjny panel operacyjny i możliwość korzystania z szerokiej gamy aplikacji ułatwiają zarządzanie całym środowiskiem druku. Jednak to, co najważniejsze to wysoki zakres bezpieczeństwa pracy i ochrony danych poufnych, dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak pełne szyfrowanie czy stałe uwierzytelnianie użytkowników​.

RICOH IM C3510

Urządzenie wielofunkcyjne foramatu A3, które zostało zaprojektowane z myślą o pracy w modelu hybrydowym. Drukuje z prędkością 35 stron na minutę, oferując bardzo wysoką jakość odwzorowania kolorów w rozdzielczości 4800 x 1200 dpi. Urządzenie wspiera drukowanie i skanowanie do chmury, a także posiada zaawansowane funkcje ochronne, takie jak autoryzacja użytkowników i szyfrowanie danych. Dzięki aplikacji Smart Device Connector można zlecać zadania m.in. z poziomu smartfona. IM C3510 oferuje również szerokie możliwości wykańczania dokumentów, takie jak broszurowanie i składanie, co czyni je idealnym narzędziem dla firm dbających o bezpieczeństwo i efektywność pracy.

RICOH IM C4510

Bardzo zaawansowane, wielofunkcyjne urządzenie wolnostojące formatu A3, które oferuje szybkie i wydajne drukowanie z prędkością do 45 stron na minutę. Wyposażone w jednoprzebiegowy podajnik dokumentów (SPDF), pozwala na szybkie skanowanie dwustronne z prędkością do 300 obrazów na minutę. Urządzenie jest kompatybilne z popularnymi usługami chmurowymi, co ułatwia cyfryzację i współdzielenie dokumentów. Tutaj również dzięki technologii Ricoh Always Current, w zanadrzu są natychmiastowe aktualizacje oprogramowania i dostęp do najnowszych aplikacji. Ponadto wiele dodatkowych, zaawansowanych technologicznie funkcji bezpieczeństwa zapewnia ochronę danych.

RICOH IM C5510

Wysokowydajne urządzenie wielofunkcyjne A3, które oferuje druk z prędkością 55 stron na minutę i pierwszą kopię już po 2,5 sekundy. Ponadto drukuje w rozdzielczości 4800 x 1200 dpi, co zapewnia wyjątkową jakość każdej kopii. Model ten wyposażono w nowoczesny, dotykowy panel sterowania, który umożliwia intuicyjną obsługę i szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji oraz aplikacji. Urządzenie wspiera zaawansowane opcje skanowania, umożliwiając szybką i efektywną cyfryzację dokumentów. Kompatybilność z chmurą, urządzeniami mobilnymi i aplikacjami do zarządzania środowiskiem druku to dodatkowe zalety, które skutecznie wspierają przebieg digitalizacji procesów.

RICOH IM C6010

To profesjonalne, wielofunkcyjne urządzenie A3, które wyróżnia się jedną z najwyższych wydajności pracy. Drukuje z prędkością 60 stron na minutę, co pozwala sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom biurowym. Dzięki intuicyjnemu, dotykowemu panelowi sterującemu, każdy użytkownik ma dostęp do najnowszych funkcji, a także opcji indywidualnej personalizacji menu, według własnych potrzeb. Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak pełne szyfrowanie danych i zabezpieczenia dysku twardego, chronią wrażliwe informacje. Ponadto szereg przydatnych aplikacji od Ricoh ułatwia szybką aktualizację czy dodawanie nowych opcji, dzięki czemu urządzenie rozwija się razem z firmą.

RICOH IM C7010

Flagowe i niezwykle dopracowane urządzenie wielofunkcyjne formatu A3, które oferuje wyjątkową prędkość druku do 70 stron na minutę. Kopiarka została wyposażona w zaawansowane funkcje skanowania, co pozwala na szybką i efektywną digitalizację dokumentów. IM C7010 posiada nowoczesny, interaktywny panel sterowania, który umożliwia intuicyjną obsługę i szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji oraz usług chmurowych. Urządzenie wspiera różnorodne opcje wykańczania dokumentów, takie jak zszywanie, broszurowanie i dziurkowanie, co zwiększa jego wszechstronność. Ponadto system zapewnia pełne szyfrowanie danych i autoryzację użytkowników.

Scroll to Top